MG Team

SPORTOVNÍ KLUB KICKBOXU, THAIBOXU

Sportovní klub – MG TEAM (dříve MACAK‘S GYM) byl založen v roce 1994 za účelem výcviku bojových sportů a to zejména kickboxu, thaiboxu.

V současné době má oddíl dvě tělocvičny, jednu v Pardubicích a jednu v Hradci Králové. Tréninky jsou zaměřeny jak na výuku klasické sebeobrany, tak na čistě sportovní formu neboli zápasení v ringu (kickbox, thaibox), popř. v kleci – octagonu (MMA) a to jak na amatérské, tak i na profesionální úrovni.
MG TEAM patří mezi nejúspěšnější a největší oddíly bojových sportů v ČR a je členem Českého svazu fullcontactu (kickbox) a České muay thai asociace (thaibox).

Za dobu své existence bylo v našem oddíle vychováno několik prvotřídních závodníků, kteří se prosazují nejen na domácí půdě, ale i v evropském a světovém měřítku. V našich řadách bylo a je několik medailistů z ME a Mistrovství světa, kteří se pravidelně jezdí zdokonalovat do kolébky thaiboxu – Thajského království.

Nejvýznamnější osobnosti klubu:
Mgr. Dušan Macák, René Blažejovský, Jakub Krofta, Luboš Lesák, Bára Jurášová, Marina Josefína Buchtová, MUDr. Daniel Waciakowski, Zbyněk Šubert, Radek Wančura, Miloš Kopták, Zdeněk Roubíček, Luboš Šuda, Ing. Radek Nekvinda, Mgr. Renáta Fusková Vesecká, Jiří Vesecký, Jaroslav Gryč , Ondřej Starý, Jitka Holubová, Veronika Svobodová, Hanka Trojanová Lungriková, Petra Olahová, Kristýna Sobotková, Monika Velínová, Daniel Pulec, Sebastien Macháček.

V našich řadách jsou vítané všechny věkové kategorie, dívky, chlapci, ženy, muži. Základní tréninkové skupiny tvoří dětská skupina ve věku 6 – 13 let a 2 dospělé skupiny, skupina začátečníků a skupina pokročilých. V našem oddíle cvičí kolem 200 sportovců, o které se stará 5 kvalifikovaných trenérů. Pro své členy pravidelně pořádáme různá soustředění (tréninkové campy), semináře a účastníme se i exhibičních vystoupení.

Pro zájemce o tento bojový sport nabízíme vyjma již zmíněné výuky kickboxu, thaiboxu, MMA a výuky sebeobrany, také zvýšení fyzické kondice, snížení nadváhy a posílení sebevědomí. Dále nabízíme i možnost individuálních lekcí či skupinových tréninků v rámci letní/zimní přípravy (např. pro hokejové, fotbalové kluby aj.)