MG Team

Přidej se k nám! Nábor je po celý rok.

Nábor

Nové i staronové zájemce o náš sport přijímáme v průběhu celého roku!

Každý, kdo má zájem nebo jenom přemýšlí, že by s tímto sportem začal, se může kdykoliv přijít podívat na náš trénink nebo si rovnou s námi zacvičit. Tento zkušební trénink je ZDARMA a zcela nezávazný – poté se můžete v klidu rozmyslet, jestli Vás právě tento sport zaujal. K tréninku je ze začátku zapotřebí pouze tričko a sportovní kraťasy nebo tepláky.

Naše tréninkové skupiny:

Thaibox/kickbox děti (6–13 let)

Na tréninku jsou vždy 2 kvalifikovaní trenéři, kteří si rozdělují děti do 2 tréninkových skupin, dle věku a zkušeností.

Obsahem tréninků je osvojení si základů našeho bojového sportu, sebeobrany, nácviky techniky a taktiky, strečink a mírné posilování s vlastním tělem. Do každého tréninku jsou pravidelně zařazovány hry a soutěže, tak aby se děti během tréninků pobavily, odreagovaly a zároveň jsme udrželi potřebnou koncentraci.

Thaibox/kickbox dospělí (dívky a chlapci od 14 let, ženy, muži)

Tato skupina je určena pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i závodníky. Na tréninku jsou 2 kvalifikovaní trenéři, kteří se Vám budou věnovat.

Obsahem tréninků je nácvik techniky, taktiky, bojových dovedností, nácviky ve dvojicích, nácviky s pomocí aparátů (lapy, pytle apod.), sparing (dobrovolně), dále také nezbytný strečink a kondiční část – posilování zejména s vlastním tělem, kruhový trénink.

Grappling (začátečníci)

Vstupte do světa grapplingu s našimi začátečnickými tréninky, kde se naučíte základní techniky a rozvinete svou bojovou sílu a sebevědomí. Tréninky grapplingu společně povedou Samuel Kanuch (více než 8 let zkušeností ve světě Grapplingu a BJJ,  z toho 4 roky aktivní zápasení na turnajích doma i v zahraničí) a Dušan Macák.

Co můžete tímto sportem získat a co Vám náš oddíl poskytne:

– zvýšení fyzické kondice

– osvojení sebeobrany

– zvýšení sebevědomí

– zpevnění postavy a snížení nadváhy

– zlepšení kloubní pohyblivosti

– dále existuje možnost i individuálních lekcí, zúčastňovat se našich seminářů a soustředění

– tento sport lze provozovat čistě kondičně, bezkontaktně

– po dosažení určité fyzické a technické úrovně možnost účasti na závodech a dále možnost provozovat tento sport i profesionálně

– u dětí že se zaměřujeme na rozvoj pohybových dovedností, trénink probíhá formou her a soutěží

 

Nové i staronové zájemce o náš sport přijímáme v průběhu celého roku!