MG Team

Sportovní klub – MACAK‘S GYM byl založen v roce 1994 za účelem výcviku bojových sportů, a to zejména kickboxu a thajského boxu.

V současné době má oddíl dvě tělocvičny, jednu v Pardubicích a jednu v Hradci Králové. Tréninky jsou zaměřeny jak na čistě sportovní formu, tak i na výuku klasické sebeobrany.

V našich řadách jsou vítané všechny věkové kategorie, dívky, chlapci, ženy, muži. V našem oddíle cvičí kolem 200 sportovců, o které se stará 4 kvalifikovaní trenéři. Pro své členy pravidelně pořádáme různá soustředění (tréninkové campy), semináře a účastníme se i exhibičních vystoupení.

MG TEAM patří mezi nejúspěšnější a největší oddíly bojových sportů v ČR a je členem Českého svazu fullcontactu (kickbox) a České muay thai asociace (thaibox).

Za dobu své existence bylo v našem oddíle vychováno několik prvotřídních závodníků, kteří se prosazují nejen na domácí půdě, ale i v evropském a světovém měřítku. V našich řadách bylo a je několik medailistů z ME a Mistrovství světa, kteří se pravidelně jezdí zdokonalovat do kolébky thaiboxu – Thajského království.

Pro zájemce o tento bojový sport nabízíme vyjma již zmíněné výuky kickboxu, thaiboxu a výuky sebeobrany, také zvýšení fyzické kondice, snížení nadváhy a posílení sebevědomí. Dále nabízíme i možnost individuálních lekcí či skupinových tréninků v rámci letní/zimní přípravy (např. pro hokejové, fotbalové kluby aj.)

Přijďte si vyzkoušet první trénink ZDARMA a staňte se součástí našeho týmu!