MG Team

Známe datum – 9. 12. 2023

Známe místo – Kongresový sál Paláce Pardubice

A brzy budete znát i první zápasníky, kteří se představí na tradičním galavečeru s nezaměnitelnou atmosférou. Sledujte web www.mgfn.cz

 

O MG Fight Night:

Fanoušci bojových sportů v Pardubicích si již nedokážou představit konec roku bez MG Fight Night. Původní záměr umožnit závodníkům z pořádajícího MG Teamu ukázat se na domácí půdě, se rozrostl do tradice, která trvá od prosince 2010. Od tohoto roku se pravidelně plní sály stovkami fanoušků, kteří jsou lačni tvrdých bitev. První dva ročníky přivítal ještě pardubický Ideon, od roku 2012 má tento svátek bojových sportů domovský stánek v Paláci Pardubice. Jedinou výjimkou v pořádání byl rok 2020 a vynucená pauza způsobená pandemií covid-19 a z ní plynoucí zákaz pořádání hromadných akcí.

Postupem času MG Fight night přerostl hranice města, kraje, ale i České republiky. Představili se na něm bojovníci a bojovnice ze Slovenska, Polska, Rakouska či Ukrajiny. Kickbox, thaibox, MMA a box v podání nováčků, amatérských zápasníků a hlavně ostřílených profesionálů, kteří přinášejí Pardubákům vždy šťavnaté předvánoční menu. Dvanáct ročníků nabídlo nespočet tvrdých zápasů, vyrovnaných bitev, spektakulárních knockoutů, ale třeba také boj o titul profesionálního mistra Evropy. Pořadatelé nerozdávají bojovníkům a bojovnicím karty podle toho, co, případě kdo jim sedí, nebo nesedí. Naopak, trumfy v rukou drží diváci v sále, kteří se mohou v každém jednom souboji těšit na měření sil vyrovnaných oponentů. Život není easy, a tak ani zápas na MG Fight night není pro nikoho easy.

Highlight z MG Fight Night 12