MG Team

super těžká váha (+96,6kg)

– profesionálové, federace C.M.T.F.

Místo konání
:
Boby Centrum Laser Show Hall, BRNO, Česká republika
Datum:
14.02.2003
Čas:
20:00 hod
Disciplína:
Thaibox
Organizátor:
Gladiator Promotion a OCT International s.r.o.

Účastníci:

Petr Horák, Petr Mikšovic, Daniel Waciakowski, Ladislav Kovařík, Roman Kracík, Robert Býček, Jan Müller, Miloš Kopták

ČTVRTFINÁLE:

Petr Horák x Petr Mikšovic (3:0 n.b., vítěz Horák)

Daniel Waciakowski x Ladislav Kovařík (K.O. 3. kolo, vítěz Waciakowski)

Roman Kracík x Robert Býček (3:0 n.b., vítěz Kracík)

Jan Müller x Miloš Kopták (R.S.C. 2. kolo, vítěz Müller)

SEMIFINÁLE:

Petr Horák x Daniel Waciakowski (K.O. 2. kolo, vítěz Waciakowski)

Roman Kracík x Jan Müller (T.K.O. 3. kolo, vítěz Müller)

FINÁLE:

Daniel Waciakowski x Jan Müller (K.O. 1. kolo, vítěz Müller)

V pátek 14.2. 2003 se v zaplněné brněnské hale konal turnaj o absolutního mistra ČR federace C.M.T.F. v thajském boxu v super těžké váze +96kg.

Sportovní klub kickboxu a thaiboxu Macak´s GYM Pardubice zde zastupovali Miloš Kopták a Daniel “THE DOCTOR“ Waciakowski.

Miloš Kopták prohrál již v prvním zápase s Janem Müllerem z Brna (pozdější vítěz celého turnaje), a to R.S.C. v 2. kole. Miloš si obnovil zranění kolene, pro které nebyl schopen dále v boji pokračovat.

V prvním zápase nastoupil Daniel Waciakowski proti Ladislavu Kovaříkovi (KTSO Praha), kterého před rokem porazil těsně 2:1 na body. Daniel nenechal nic náhodě, od začátku zápasu byl aktivnější, vyjížděl tvrdé kombinace rukama, které uzavíral kopem. Ve 3. kole poslal po tvrdém lowkicku Kovaříka na zem (K.O.). Do druhého zápasu nastoupil proti Petrovi Horákovi – vicemistr světa (Muay thai Brno), kterého také porazil K.O. (opět lowkick), tentokrát již ve 2. kole! Ve finále na něj čekal Jan Müller (Muay-thai Brno). Daniel měl od začátku zápasu jasně navrch, svého méně zkušeného soupeře převyšoval po všech stránkách. Stačila však chvilka nepozornosti a Danielu Waciakowskému se rozplynula šance stát se absolutním vítězem tohoto prestižního turnaje. Přesným kopem na hlavu (high kick) Müller předčasně ukončil tento finálový duel.