MG Team

Dva elitní borci MG Teamu poslali pozvánku příznivcům bojových sportů na MG Fight Night. Luboš Lesák a Jakub Krofta startovali minulý víkend na prestižních galavečerech Heroes gate a Fusion Fight Night. Oba čelili domácím zápasníkům a oba si připsali dominantní vítězství.

Heroes Gate: -73 kg, Muaythai: Josef Vít (Aplik Muay Thai) vs. Luboš Lesák (MG Team)

Luboš měl na Podvinném mlýně proti sobě pořádně tvrdý oříšek. Ve váze -73 kg a podle plných pravidel Muaythai stanul proti domácímu Josefu Vítovi. Lesák začal agresivně a dostal Víta pod tlak tvrdým boxingem. Pak ale přišel neplánovaný oddechový čas, když náš borec nechtěně poškodil snooker kopem suspenzor pražského fightera. V tu chvíli si přišly na své přihlížející dámy, ale bylo otázkou, jak se tento time out podepíše na obou thaiboxerech. Minimálně Lubošovi neuškodil. Šel stále vpřed, dostával Víta do úzkých a postupem času získal převahu i v klinči, kde zpočátku kraloval Vít. Pražský borec ukázal odolnost, ale opratě zápasu držel pevně v rukou Lesák a připsal si cenné vítězství na velmi povedeném galavečeru!

Fusion Fight Night: -72 kg, Muaythai: Petr Haiser (Jetsaam gym) vs. Jakub Krofta (MG Team)

Zraky všech příznivců MG Teamu putovaly den po Heroes gate do moravské metropole Brna. V Boby centru nastoupil v -72 kg a pod plnými pravidly Muaythai náš Jakub Krofta proti Petru Haiserovi. Thaiboxerovi, který nejen trénuje, ale zápasí přímo v kolébce thajského boxu. Možná i proto mohlo někoho překvapit, že Krofta v úvodu duelu Haisera doslova překopal. V prostřední části se Haiser blýskl několika dobře načasovanými teepy a podmety. Jenže finiš patřil tempaři Kroftovi, ten přezbrojil, místo kopů nechal promlouvat své pěsti a tlačil Haisera k pletivu (zápas se odehrál v kleci). Ten strávil de facto celé třetí kolo v tuhé defenzivě a o vítězi nebylo pochyb, 3:0 pro Jakuba Kroftu.

Přijďte podpořit oba borce, ale i další bojovníky 1. 12. 2018 na MG Fight Night 9 do paláce Atrium v Pardubicích! A věřte, bude na co koukat!