MG Team

Od 27.8. do 29.8. proběhlo ve Sportovní hale v Teplicích Mistrovství České republiky v kickboxu. Pardubický MG Team vyslal dva své zástupce, kteří nastoupili v disciplíně K-1.

V kategorii mužů do 75 kg, reprezentoval náš oddíl Viktor Beran. K prvnímu eliminačnímu zápasu nastoupil do ringu v sobotu a se svým soupeřem si s přehledem poradil na body. Semifinále následovalo v neděli dopoledne a Viktor v něm 25 vteřin před koncem předvedl parádní K.O. úder, který mu zajistil postup do odpoledního finále. I zde Viktor pokračoval ve velmi dobrém výkonu. Soupeře ve druhém kole poslal přesnými údery na žebra dvakrát do počítání a až do konce zápasu si udržoval nad soupeřem převahu. Zcela zaslouženě se tak stal mistrem ČR pro rok 2021.

V kategorii starších žáků do 69 kg byl reprezentantem MG Teamu Sebastien Macháček. Ten díky volnému losu vstoupil do turnaje rovnou až finálovým zápasem. První kolo si nad soupeřem vytvořil bodový náskok, který se ukázal jako rozhodující. Sebastienovi ve druhém kole začaly docházet síly a soupeř se bodově přiblížil. Ve třetím kole však dokázal svůj náskok uhájit a rozšířit tak počet titulů mistrů ČR pro MG Team na dva.

Celou fotogalerii z Mistrovství ČR najdete na našem Facebooku: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=116631265035158&set=a.4506281319403442