MG Team

Kolotoč zápasů se roztočil na plné obrátky a prodlouženou jízdu na pražském MČR v Muaythai absolvovali i bojovníci MG Teamu Dan Pulec a Kristýna Sobotková.

A že to byla pro našeho nejmladšího závodníka, Dana Pulce, hned na úvod sezóny pořádná atrakce. Německý soupeř Malik Babayew byl starší, těžší, zkušenější (sakra zkušenější – reprezentant IFMA). Babayew měl v souboji sice navrch, ale Dan do toho šlapal, co mu síly stačily a možná ještě víc. Jeho nezměrná snaha ale narážela na fyzickou sílu Němce obohacenou o nepřeberné mezinárodní zkušenosti. Nakonec bral Babayew bodovou výhru. A Dan Pulec…Nebyl poražený, učil se, a to je v jeho věku (11 let) možná to nejcennější.

Kristýnu Sobotkovou čekala mladičká Alexandra Sotonová (16 let) z Aries gymu. Mladá neznamená nezkušená, Sotonová měla na svém účtu fighty jak v plnokontaktních, tak i polokontaktních disciplínách. Kristýna ale chtěla jednoznačně ukázat, kdo je mezi koleny a lokty jako doma. Po vyrovnaném úvodu začala úřadovat síla, fyzická připravenost a pestrost naší thaiboxerky. Třetí runda se už odehrávala podle pardubických not a verdikt bodových byl nasnadě… 3:0 pro Kristýnu Sobotkovou.

Galavečer MG Figh night se blíží a vy se mimo jiné můžete těšit jak na Kristýnu, tak i na našeho malého piraňu Daniela Pulce.

Autor: Michal Gruber